Historie vlků

Historie vlků - Emily Fridlundová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emily Fridlundová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Historie vlků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Historie vlků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Fridlundová. Číst Historie vlků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtrnáctiletá Linda žije v zapadlém kraji obklopeném krásnou a drsnou přírodou. Se spolužačkami si nerozumí a rodiče si jí nijak zvlášť nevšímají. Až když začne hlídat čtyřletého Paula, připadá si potřebná a má pocit, že konečně někam patří. Stále častěji však naráží na zvláštní způsob myšlení Paulových rodičů. A s onemocněním jejich syna vše graduje. Jak však může dospívající dívka, která o světě neví skoro nic, odhadnout následky svých rozhodnutí? Jaký je rozdíl mezi tím, čemu chcete věřit, a čemu doopravdy věříte? A jaký je rozdíl mezi tím, co si myslíte a co nakonec uděláte?


...niha Historie vlků Přidat komentář. Rybka125 ... SVĚT PSů - Historie psů ... . 20. února. popis přírody , místního života a osobnosti Lindy a Paula dobrý, ale zbytek vyznívá naprázdno - neukončeně, co tím chtěl básník říct ? ... Na velikost vlků má také vliv zeměpisná šířka - čím severněji žijí, tím jsou větší (Bergmannovo pravidlo). Jedinou výjimkou z tohoto pravidla je arktický vlk (Canis Lupus Arctos) který je, i přes to, že žije severněji, drobnější než vlci žijící na severu Kanady a Aljašky. Čtrnáctiletá Linda žije v zapadlém kraji ... Historie vlků :: Vlci ... . Čtrnáctiletá Linda žije v zapadlém kraji obklopeném krásnou a drsnou přírodou. Se spolužačkami si nerozumí a rodiče si jí nijak zvlášť nevšímají. Až když začne hlídat čtyřletého Pa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY