Kyberšpion

Kyberšpion - David Ignatius | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Ignatius
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kyberšpion.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kyberšpion ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Ignatius. Číst Kyberšpion Online je nyní tak snadné!

POPIS


David Ignatius, mistr špionážního thrilleru, rozehrává na stránkách této knihy jedinečný příběh souboje americké a čínské rozvědky o ovládnutí jednoho z největších technologických tajemství dneška. Důstojník CIA Harris Čang spolu se svým velitelem Johnem Vandelem, skutečným veteránem špionáže, musí za každou cenu vypátrat identitu tajemného informátora, jenž poskytuje drahocenná data čínským protivníkům. Lov na „krtka“ se však stává skutečnou noční můrou, která nutí Čanga zpochybnit vše, čemu dosud věřil.


...výkonný a rychlý kvantový počítač je digitální ekvivalent jaderné bomby ... Kyberšpion | eKnihy, elektronické knihy, vaše eKNIHOVNA.cz ... . Díky němu bude možné rozluštit jakékoli šifrování a prolomit sebelepší ... Bitva o největší zbraň kybernetického věku. Příběh, který vás nenenchá vydechnout!David Ignatius, mistr špionážního thrilleru, rozehrává na stránkách této knihy jedinečný příběh souboje americké a čínské rozvědky o ovládnutí jednoho z největších technologických tajemství dneška.Důstojník CIA Harr Kyberšpion David Ignatius. 5,0 ( 1) Bitva o největší zb ... Kyberšpion: Tajné služby, nejmodernější technologie ... ... .Důstojník CIA Harr Kyberšpion David Ignatius. 5,0 ( 1) Bitva o největší zbraň kybernetického věku. Příběh, který vás nenenchá vydechnout! David Ignatius, mistr špionážního thrilleru, rozehrává na stránkách této knihy jedinečný příběh souboje americké a čínské ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY