Ladův Veselý přírodopis

Ladův Veselý přírodopis - František Hrubín | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
František Hrubín
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ladův Veselý přírodopis.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ladův Veselý přírodopis ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Hrubín. Číst Ladův Veselý přírodopis Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vtipné verše o zvířátkách žijících u nás (vydra, medvěd, ovce, straka, datel) i v exotických krajích (žirafa, opice, slon). Autor s humorem a lehkostí líčí jejich vzhled i charakteristické povahové rysy. Čtení o psí a ptačí kapele, lesním plese, polní krádeži a dalších zvířecích příhodách je vhodné i k předčítání. Z báječné souhry básníka a ilustrátora vznikla půvabná knížka pro radost a potěšení těch nejmenších.


...eselý přírodopis. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Ladův Veselý přírodopis | Albatros.sk ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ladův veselý přírodopis Josef Lada, František Hrubín. Ladův veselý přírodopis. Josef Lada, František Hrubín. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů K ... Ladův veselý přírodopis (František Hrubín) | Antikvariát ... ... . Josef Lada, František Hrubín. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Zavzpomínejte na TOTÁLN! SEZONU SK Slavia Praha díky knižní podobě dokumentárního seriálu ... Popis produktu. Vtipné verše o zvířátkách žijících u nás i v exotických krajích. Autor s humorem a leh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY