Alláhovy děti

Alláhovy děti - Robert Poch | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Poch
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Alláhovy děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alláhovy děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Poch. Číst Alláhovy děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třináct krátkých povídek je uvedeno stručnou předmluvou, která bez okolků a vytáček charakterizuje žánr i téma. Spisovatel slibuje drsnou četbu, která není pro každého – a svůj slib plní. Nejedná se o samoúčelnou literární konstrukci, jejímž hlavním úkolem je šokovat čtenáře až k hranici znechucení. Ano, to, o čem autor píše, se mohlo stát – a nejspíše se i stalo, a to v podobě možná ještě hrůznější, než autor předkládá. V jednotlivých příbězích popisuje fenomén, kdy někteří muslimové zneužívají džihád, aby zakryli, že jsou: psychopatičtí vrazi, zorganizovaní sérioví zabijáci, co se rozhodli usmrcovat bez zřejmého motivu. Nejčastěji jsou poháněni touhou zabíjet a být zabiti.


...atury vstoupil oceněnou básnickou sbírkou Platinové barvy a následně vydal knihy Mrtví se přicházejí někdy rozloučit, Špinavá holka, Qinrai, Ka-zajit a Stíny jeviště ... Kniha Alláhovy děti | Moja-Kniha.sk ... . Nyní přichází Robert Poch ke čtenářům s knihou povídek Alláhovy děti. Alláhovy děti. Robert Poch. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.7 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 26.3. u Vás doma (Typy ... Všetky informácie o produkte Kniha Alláhovy děti, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Alláhovy děti. Alláhovy děti od 8 ... Alláhovy děti - Robert Poch | Kniha na Alza.cz ... .3. u Vás doma (Typy ... Všetky informácie o produkte Kniha Alláhovy děti, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Alláhovy děti. Alláhovy děti od 8,46 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Alláhov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY