IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi

IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi - Lenka Krupová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Krupová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi.pdf


Chcete si knihu přečíst?IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Krupová. Číst IFRS – Interpretace a aplikace v podnikové praxi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace pokrývá problematiku Mezinárodních standardů účetního výkaznictví především z interpretačního a aplikačního pohledu. Obsahuje množství řešených příkladů a případových studií, které vysvětlují požadavky IFRS a jejich aplikaci IFRS v podnikové praxi. Je členěna do tří logických celků:První část se komplexně zabývá problematikou účetní závěrky podle IFRS. Jsou zde uvedeny požadavky jednotlivých standardů na vykazování a oceňování položek účetních výkazů.Druhá část knihy se týká podnikových kombinací a konsolidované účetní závěrky. Tato část obsahuje také problematiku reportingu pro účely konsolidované účetní závěrky. Třetí část zahrnuje oblast prvního přechodu na IFRS z národní účetní legislativy.


...nterpretace a aplikace v podnikové praxi ... PDF Relevance Vykazování Zaměstnaneckých Požitků V Souladu S ... ... . ... které vysvětlují požadavky IFRS a jejich aplikaci IFRS v podnikové praxi. Je členěna do tří logických celků: První část se komplexně zabývá problematikou účetní závěrky podle IFRS. Jsou zde uvedeny požadavky jednotlivých standardů na vykazování a oceňování ... IFRS - Interpretace a aplikace v podnikové praxi Autor: Krupová, Lenka Nakladatel: VOX EAN: 9788087480700 ISBN: 978-80-87480-70- Popis: 1× kniha, vázaná, 744 stran, česky Rozměry: 21,5 × 21,7 cm Rok vydání: 2019 (3. vydání) Kniha: IFRS - Interpretace a ... Lenka Krupová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) Kniha: IFRS - Interpretace a aplikace v podnikové praxi Autor: Lenka Krupová Publikace pokrývá problematiku Mezinárodních standardů účetního výkaznictví především z interpretačního a aplikačního pohledu. Kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY