Mami, tati, chceme pejska

Mami, tati, chceme pejska - Vendula Hegerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vendula Hegerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mami, tati, chceme pejska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mami, tati, chceme pejska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vendula Hegerová. Číst Mami, tati, chceme pejska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bohatě ilustrovaná knížka je určena pro děti již od tří let, které si přejí pejska. Dítě se zábavnou formou dozví, na co si dát pozor a co všechno jejich psí kamarád potřebuje. Knihou provází pejsek Kulíšek, který dětem dává užitečné rady, jak se o nového člena domácnosti postarat. Do této praktické příručky pro všechny malé páníčky se jistě s potěšením začtou i jejich rodiče. Na tento úspěšný titul navazuje elektronická knížka Mami, tati, chceme morčátko.


...ocům jsem dostala knížku Mami, tati, chceme pejska ... Mami, tati, chceme pejska (e-kniha) - Vendula Hegerová ... ... . Tvá knížka se mi moc líbila. Máme doma tříměsíční štěňátko. Jmenuje se Keisynka a je to Border kolie.V této knížce jsem se naučila, jak se o Keisy starat. Jmenuji se Lucie a je mi 8 let. Lucie, Česká Třebová . Ahoj Kulíšku, Knížka Mami, tati, chceme morčátko navazuje na úspěšný titul Mami, tati, chceme pejska. Obě tyto knihy představují zábavné příručky pro malé chovatele ve věku již od 3 let. S... Uložit ke srovnání Mami, tati chceme pejska ... E-kniha: Mami, tati, chceme pejska (Vendula Hegerová ... ... . S... Uložit ke srovnání Mami, tati chceme pejska. Celkové hodnocení ... Pomocí krásných ilustrací Venduly Hegerové vysvětluje, jak se o pejska starat, na co si dát pozor a co vše p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY