Pokoj stínů: Anton Brekke, případ druhý

Pokoj stínů: Anton Brekke, případ druhý - Jan-Erik Fjell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan-Erik Fjell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokoj stínů: Anton Brekke, případ druhý.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pokoj stínů: Anton Brekke, případ druhý ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan-Erik Fjell. Číst Pokoj stínů: Anton Brekke, případ druhý Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokoj stínů je vynikající kniha popisující brutalitu, pomstu a smutek. Anton Brekke zde naplno odhalí svůj charakter a s humorem čelí komplikovanému případu a osobním problémům, s nimiž se potýká v době Vánoc. Právě kvůli vánočním svátkům si chce Bernandas z Litvy trochu přivydělat a nechá se najmout, aby do Norska propašoval jisté „zboží“. Když při hraniční kontrole spatří policejního psa cvičeného na vyhledávání drog, již se loučí se svobodou. Nakonec se mu ale povede vyváznout a může pokračovat v cestě. Co je však oním „zbožím“?


...okoj stínů -- Anton Brekke, případ druhý - Jan-Erik Fjell ... Pokoj stínů - Fjell Jan-Erik - Knihkupectví Ládví ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Pokoj stínů je vynikající kniha popisující brutalitu, pomstu a smutek. ... Pokoj stínů je vynikající kniha popisující brutalitu, pomstu a smutek. Anton Brekke zde naplno odhalí svůj charakter a s humorem čelí komplikovanému případu a osobním problémům, s nimiž se potýká v době Vánoc. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Pokoj stínů ... Kniha: Pokoj stínů - Jan-Erik Fjell | Knihy.ABZ.cz ... . Největší výběr za nejlepší ceny zboží Pokoj stínů: anton brekke, případ druhý v nejvyšší kvalitě. Pokoj stínů: Anton Brekke, případ druhý Autor bestselleru Práskač je zpět s druhým případem detektiva Antona Brekkeho. Pokoj st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY