Sloni a jiní oni

Sloni a jiní oni - Tomáš Roreček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Roreček
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Sloni a jiní oni.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sloni a jiní oni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Roreček. Číst Sloni a jiní oni Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této knížce krátkých rýmovaných básní a říkanek potkáte nejen slony, ptakopysky, sovy nebo velryby, ale také třeba kapsy, koleje, flétnu, tmu, strašidla a bludné kořeny. Autorem je Tomáš Roreček, který se dlouhodobě věnuje především psaní hudebních textů (Chinaski, Kryštof, K. Gott aj.). Tvorbou pro děti se zabývá od narození syna a dnes by už stěží dokázal říct, který žánr jej baví víc. Ilustracemi knihu opatřil skvělý výtvarník Luděk Bárta.


...jiní oni Tomáš Roreček. 5,0 ( 1) Věřili byste, že je v téhle knížce básnička o ptakopyskovi? A proč by ne! V této knížce krátkých rýmovaných básní a říkanek potkáte nejen slony, ptakopysky, sovy nebo velryby, ale také třeba kapsy, koleje, flétnu, tmu, strašidla a bludné kořeny ... Sloni a jiní oni | KNIHCENTRUM.cz ... . Autorem je Tomáš Roreček ... Sloni a jiní oni. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hledáte Sloni a jiní oni od Tomáš Roreček? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete za ... Sloni a jiní oni (Tomáš Roreček) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hledáte Sloni a jiní oni od Tomáš Roreček? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete za...SOUVISEJÍCÍ KNIHY