Vlastenectví - povídání s Janem

Vlastenectví - povídání s Janem - Jan Konfršt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Konfršt
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlastenectví - povídání s Janem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlastenectví - povídání s Janem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Konfršt. Číst Vlastenectví - povídání s Janem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Jana Konfršta nabízí čtenáři zcela obyčejné úvahy, které jistě v různých dílčích souvislostech napadnou snad každého z nás. Přesto nás zavádí do jiného světa. Do světa i námi zřídka vyslovených úvah, nepostrádajících čistotu. Oproštěných od krátkodobých cílů, překonávajících vlastnosti, o kterých sami víme, že jsou nežádoucí. Z dílčích úvah vyplývají nezpochybnitelné souvislosti o našem poměru k pravdě, věcem veřejným a k lásce. Pravdy tak zřejmé a hluboké zároveň, že je nelze odmítnout. V souhrnu je můžeme označit slovem -vlastenectví.


...asné době je vlastenectví na vzestupu a proto zařazujeme povídání o jeho širších souvislostech s Mgr ... Knihy Jan Konfršt | Dobré Knihy.cz ... . Janem Kozákem. Je s tebou každým okamžikem, nevyžaduje velká gesta. Je projevem naší nedokonalosti, že jsme schopni se vzepnout pouze v čase omezeném, často vyprovokováni vlastní bolestí. Naše vytrvalost a odhodlanost dostane povážlivé trhliny, jakmile se dostaví úleva. Kniha: Vlastenectví - povídání s Janem - Jan Konfršt. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadá ... Svět plný záhad-televizní pořad LTv PLUS-povídání s ... ... . Kniha: Vlastenectví - povídání s Janem - Jan Konfršt. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Jan se při jedné ze svýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY