Žena černé magie

Žena černé magie - Justin Gustainis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Justin Gustainis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena černé magie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena černé magie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Justin Gustainis. Číst Žena černé magie Online je nyní tak snadné!





POPIS


Vyšetřovatel nadpřirozených případů Quincey Morris a jeho parťačka, čarodějka Libby Chastainová, jsou povoláni, aby osvobodili zoufalou rodinu od smrtící kletby, jejíž původ se datuje až do dob salemských honů na čarodějnice. Aby kletbu odstranili, musí najít jejího původce, ženu praktikující černou magii, která drží svou záští rodinu ve své moci. * Pátrání po protivnici, která naprosto nemá v úmyslu se nechat odhalit, je zavede do tajemného podsvětí Bostonu, San Franciska, New Orleansu a New Yorku. Poté, co se jim podaří odvrátit několik hrozivých útoků, zjistí, že jim nezbude než se vydat do samotného Salemu – a do nitra temnoty, která se tam ukrývá.


... informace o produktu Kniha Žena černé magie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Žena černé magie ... Kniha: Žena černé magie - Gustainis Justin | Knihy.ABZ.cz ... . Žena černé magie od 39 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Žena černé magie Justin Gustainis Nakladatel: Polaris 2010 Kniha Žena černé magie Přidat komentář. ludek.n. 2 28.04.2018. První díl trilogie s dvojicí paranormálních vyšetřovatelů Quinceym Morrisem a Elizabeth Chastainovou nás zavádí do Ameriky, která se potýká s dědictvím salemských honů na čarodějnice. ... Kniha: Žena černé magie (Justin Gustainis). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kní ... Quincey Morris a Libby Chastainová: Žena černé magie ... ... . ... Kniha: Žena černé magie (Justin Gustainis). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kní...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY