Den zesnulých

Den zesnulých - Maurizio de Giovanni | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Maurizio de Giovanni
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Den zesnulých.pdf


Chcete si knihu přečíst?Den zesnulých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maurizio de Giovanni. Číst Den zesnulých Online je nyní tak snadné!

POPIS


Začal deštivý podzim a celá Neapol se připravuje na slavnostní návštěvu Benita Mussoliniho. Běžnou rutinu naruší smrt malého Mattea, jednoho ze sirotků, o něž se starala místní farnost. Na první pohled přirozená smrt způsobená vysílením a těžkými pouličními podmínkami ale vzbudí pochybnosti v komisaři Ricciardim. Je však jediný, kdo o příčině smrti pochybuje, a jeho nadřízení mu navíc vyšetřování zakazují, aby neohrozil plánovaný příjezd duceho a zkreslenou idilku o městské dokonalosti. Komisař tedy tentokrát vyšetřuje na vlastní pěst. Nedaří se mu ale nalézt přízrak mrtvého, který vídá na místě činu u osob zemřelých jinou než přirozenou smrtí, a o jeho postupu začíná pochybovat i jeho věrný kolega, praporčník Maione. Ricciardiho vyšetřování navíc ovlivňuje rostoucí láska k Enrice, ale i otevřená snaha krásné a vlivné Lívie získat komisařovo srdce pro sebe. Tajná schopnost – či prokletí – komisaře Ricciardiho spočívá v tom, že vnímá poslední slova a pocity obětí násilných smrtí. Kvůli tomu žije obklopen vidinami zubožených těl a cítí bolest jejich duší, které se dožadují spravedlnosti. Při vyšetřování pracuje bez přestávky a neřídí se předepsanými postupy. Ricciardiho schopnosti vyřešit i ty nejzapletenější zločiny přikládají jeho spolupracovníci až ďábelskou moc a neradi s ním spolupracují. Až na jediného – bodrého praporčíka Maiona, který ho oddaně všude doprovází.


...zesnulých se slaví den po slavnosti Všech svatých 1 ... Den zesnulých | KNIHCENTRUM.cz ... . listopadu. Věřící římskokatolického vyznání slaví Dušičky jako Svátek věrných zesnulých (Vzpomínka na věrné zemřelé), tedy zesnulých, kteří zemřeli jako osoby římskokatolického vyznání a byly pokřtěným (neexkomunikovaným) katolíkem, členem církve. Na pamiatku našich zosnulých. Tibetan Music, Healing Music, Relaxation Music, Chakra, Relaxing Music for Stress Relief, 2853C - Duration: 6:00:22. Yellow Brick Cinema - Relaxing Music ... Den mrtvých ... SPECIÁL 300 SUBS / Den zesnulých CZ Titulky - YouTube ... . Yellow Brick Cinema - Relaxing Music ... Den mrtvých, (španělsky) Día de Muertos též Día de los Muertos je mexická oslava na počest mrtvých. Slaví se především ve dnech 1. a 2. listopadu, i když v některých místech začíná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY