Nepál - turistický průvodce

Nepál - turistický průvodce - James McConnachie, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
James McConnachie,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepál - turistický průvodce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nepál - turistický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James McConnachie,. Číst Nepál - turistický průvodce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce po Nepálu poskytuje vyčerpávající množství informací o zemi donedávna nedotčené civilizací, o pestré škále etnik, která tu žijí.Najdete v něm poutavé popisy všech nepálských měst, terají i horských oblastí a přírody včetně doporučení nejvhodnějších lokalit k návštěvě; tipy na nejzajímavější túry, výlety, vodácké řeky a cyklistické trasy; podrobné líčení historických pamětihodností i výklad historie, nástin politických událostí, informace o přírodě a především zasvěcené texty o náboženství a kultuře; veškeré důležité informace k ubytování a stravování včetně rozdělení podniků podle ceny a úrovně. Nechybí mapy a plánky všech oblastí a měst, ani barevná fotografická příloha.Kapitoly průvodce pojednávají o jednotlivých oblastech Nepálu: v první řadě je to hlavní město Káthmándú a okolní Káthmándská kotlina, dále pak oblasti nížin na jihu s četnými rezervacemi a národními parky. Další významnou oblastí je město Pákhara s okolím, jež je významnou základnou pro výpravy do oblasti Annapúrny. Poslední tři kapitoly jsou podrobně věnovány itinerářům túr, raftingu a cyklistice.


...cestopisy a průvodce Co by vám nemělo uniknout: metropole Káthmándú se starobylou částí Patan , rodiště Buddhy město Lumbini , Bahagtapur v největší nepálkou pagodou Nytapola , poklidná Pokhara na břehu jezera, trek pod Mount Evereste m, treky v údolí Solo Khumbu ... Kniha Nepál - Turistický průvodce - Meghji Shafik, Charles ... ... . Všechny informace o produktu Mapy Nepál Turistický průvodce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nepál Turistický průvodce. Nepál Turistický průvodce od 373 Kč - Heureka.cz Nabízíme oblíbené průvodce z vydavatelství Lonely Planet, Rough Guide, Bradt, Marco Polo, National Geographic a jiné. V průvodcích najdete všechny potřebné informace pro Vaši cestu - plány měst, ubytování apod. T ... Nepál: Turistický průvodce - Charles Young; Shafik Meghji ... ... . Nepál Turistický průvodce od 373 Kč - Heureka.cz Nabízíme oblíbené průvodce z vydavatelství Lonely Planet, Rough Guide, Bradt, Marco Polo, National Geographic a jiné. V průvodcích najdete všechny potřebné informace pro Vaši cestu - plány měst, ubytování apod. Turistický průvodce Nepálem. ... Nachází se zde osm ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY