Zrada vítězů

Zrada vítězů - Marie Rutkoski | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Rutkoski
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zrada vítězů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zrada vítězů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Rutkoski. Číst Zrada vítězů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zrada má řadu podob. Některá jen bolí, kvůli jiným se umírá… 2. díl bestsellerové trilogie. Kestrel svolila ke sňatku s korunním princem a zajistila tak herranskému lidu svobodu a územní autonomii. Sama se však ocitla ve zlaté kleci císařského paláce. Svoje nové postavení ovšem hodlá maximálně využít. Chce změnit kruté válečné taktiky svého národa, a tak se bez Arinova vědomí stává tajnou informátorkou herranského ministra špionáže. Pouští se do nebezpečné hry, za kterou hrozí trest nejvyšší – smrt. 


...tězů 2019; Kniha Zrada vítězů je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 150x: Čtenářské výzvě ... Zrada vítězů - Marie Rutkoski | Elektronická kniha na Alza.cz ... ... Zrada vítězů Marie Rutkoski. 4,0 ( 4) Zrada má řadu podob. Některá jen bolí, kvůli jiným se umírá… 2. díl bestsellerové trilogie. Kestrel svolila ke sňatku s korunním princem a zajistila tak herranskému lidu svobodu a územní autonomii. Sama se však ocitla ve zlaté kleci císařského paláce. Zrada vítězů - Rutkoski, Marie ; Doufali, že je čeká společná budoucnost, ale osud jejich vlasti ... Zrada vítězů - Marie Rutkoski | Knihy.ABZ.cz ... . Zrada vítězů - Rutkoski, Marie ; Doufali, že je čeká společná budoucnost, ale osud jejich vlasti je rozdělil. Pokud chtěla Kestrel zachránit svoji domovinu, dopřát herranskému lidu svobodu a zároveň uchránit Arina před ... Obsah knihy: Zrada vítězů. Kestrel svolila ke sňatku s korunním princem a zajistila tak herranskému lidu svobodu a územní autonom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY