Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho

Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho - Maurizio de Giovanni | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Maurizio de Giovanni
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maurizio de Giovanni. Číst Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Začal deštivý podzim a celá Neapol se připravuje na slavnostní návštěvu Benita Mussoliniho. Běžnou rutinu naruší smrt malého Mattea, jednoho ze sirotků, o něž se starala místní farnost. Na první pohled přirozená smrt způsobená vysílením a těžkými pouličními podmínkami ale vzbudí pochybnosti v komisaři Ricciardim. Je však jediný, kdo o příčině smrti pochybuje, a jeho nadřízení mu navíc vyšetřování zakazují, aby neohrozil plánovaný příjezd duceho a zkreslenou idilku o městské dokonalosti. Komisař tedy tentokrát vyšetřuje na vlastní pěst. Nedaří se mu ale nalézt přízrak mrtvého, který vídá na místě činu u osob zemřelých jinou než přirozenou smrtí, a o jeho postupu začíná pochybovat i jeho věrný kolega, praporčník Maione. Ricciardiho vyšetřování navíc ovlivňuje rostoucí láska k Enrice, ale i otevřená snaha krásné a vlivné Lívie získat komisařovo srdce pro sebe. Tajná schopnost – či prokletí – komisaře Ricciardiho spočívá v tom, že vnímá poslední slova a pocity obětí násilných smrtí. Kvůli tomu žije obklopen vidinami zubožených těl a cítí bolest jejich duší, které se dožadují spravedlnosti. Při vyšetřování pracuje bez přestávky a neřídí se předepsanými postupy. Ricciardiho schopnosti vyřešit i ty nejzapletenější zločiny přikládají jeho spolupracovníci až ďábelskou moc a neradi s ním spolupracují. Až na jediného – bodrého praporčíka Maiona, který ho oddaně všude doprovází.


...n zesnulých - Podzim komisaře Ricciardiho - Giovanni Maurizio de ... de Giovanni Maurizio: Den zesnulých - Podzim komisaře ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Den zesnulých ... Ricciardiho vyšetřování navíc ovlivňuje rostoucí láska k Enrice, ale i otevřená snaha krásné a vlivné Lívie získat komisařovo srdce pro sebe. Tajná schopnost - či prokletí - komisaře Ricciardiho spočívá v tom, že vnímá poslední slova a pocity obětí násilných smrtí. Zima komisaře Ricciardiho . 2. Prokletí . Jaro komisaře Ricci ... Komisař Ricciardi: Den zesnulých: Podzim komisaře ... ... . Zima komisaře Ricciardiho . 2. Prokletí . Jaro komisaře Ricciardiho . 3. Místo pro každého . Léto komisaře Ricciardiho . 4. Den zesnulých . Podzim komisaře Ricciardiho. 5. Per la mano mia . Il natale del commisario Ricciardi. 6. L'omicidio Carosino . Le prime indagini del commis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY