Digitální krajinářská fotografie

Digitální krajinářská fotografie - Michael Frye | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Frye
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Digitální krajinářská fotografie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Digitální krajinářská fotografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Frye. Číst Digitální krajinářská fotografie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ansel Adams je ikonou krajinářské fotografie. Je veličinou nejen pro skvělé snímky americké přírody, ale také pro svůj doslova průkopnický přístup k fotografii. Adams je spolutvůrcem tzv. zonálního systému, který se stal, zejména v době rozmachu černobílé fotografie, významným pomocníkem při volbě expozice. Ansel Adams je také známý precizními zvětšeninami a dokonale propracovaným systémem „postprodukce“ v černé komoře.Publikace Michaela Freye vychází z díla tohoto Mistra krajináře a vedle zajímavých komentářů k několika fotografiím Ansela Adamse (a také Edwarda Westona a Eliota Portera) ukazuje, jak se lze z díla těchto velikánů světové fotografie poučit, co lze i v dnešní době digitálních přístrojů aplikovat a případně jak do digitálního kabátu převléci některé z klasických teorií. Kniha (mimo tradičně skvělé a inspirativní fotografie, jak je u vydavatelství ILEX běžné) přináší řadu praktických doporučení, tipů a postupů od technických základů (jako jsou problémy šumu, využití možností RAWu a srovnání s formátem JPEG, aplikace filtrů, vyvážení bílé, hloubka ostrosti, expozice…) přes vlastní fotografování a otázky kompozice v krajinářské fotografii až po zpracování snímků a jejich tisk.


...Adams je ikonou krajinářské fotografie ... Krajinářská fotografie - učíme se používat fotoaparát I ... ... . Je veličinou nejen pro skvělé snímky americké přírody, ale také pro svůj doslova průkopnický přístup k fotografii. Adams je spolutvůrcem tzv. zonálního systému, který se stal, zejména v době rozmachu černobílé fotografie, významným pomocníkem při volbě expozice. Ansel Adams je také známý precizními zvětšeninami ... „Já svoje fotografie krajin neupravuji, neskládám fotky z různých expozic, nelíbí se mi umělé fotografie. ... potom bych doporučil například A ... 7 základních rad na fotografování krajiny s dlouhou ... ... . ... potom bych doporučil například Ansela Adamse. Americká krajinářská legenda (1902 - 1984). ... fotografii přiložit histogram aby to bylo nadmíru jasné i těm nejzatvrzelejším matadorům všemocné digitální ... Digitální krajinářská fotografie. 1. Chapter 1: Technical Foundatio...SOUVISEJÍCÍ KNIHY