Jusa Vid - Posel v bouři času

Jusa Vid - Posel v bouři času - Michal Gulyáš | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Gulyáš
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jusa Vid - Posel v bouři času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jusa Vid - Posel v bouři času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Gulyáš. Číst Jusa Vid - Posel v bouři času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sci-fi román spisovatele a herce Michal Gulyáše odehrávající se v roce 1951 v Praze, v Sovětském svazu, na planetě Samtung Ura Uz a i jinde ve vesmíru. Jusa Vid, džasalulský posel vaghské civilizace přichází ukrýt mapu času před bojovnou entitou Samtungů. Přichází v pozemském období, kdy svět je rozdělen na dva tábory a studená válka je na vzestupu. Samtungové, nedávno poražený vesmírný národ chtějí prostřednictvím mapy času, a garpy (manuálu), zachránit svou válečnou říši. A tak se boj o lidské i vesmírné duše odehrává na naší malé planetě ve staré Praze prošpikované tajnou policií, ale i v sovětském Kremlu, přímo ve Stalinově sídle, na Sibiři, ale i na planetách Tro, Ioq a Samtung Ura Uz. Paradoxně v těchto místech dochází k souboji o zachování našeho vesmíru. Dramatický příběh, plný neznámých entit a bytostí, se stává uvěřitelným a poutavým pro své spojení s realitou doby, skutečnými historickými postavami a místy. Tato sci-fi kniha je návratem k základům žánru jako takového.


... - posel v bouři času, je sci-fi novela odehrávající se v roce 1951 v Praze a Sovětském svazu ... Kniha Jusa Vid - Posel v bouři času - Michal Gulyáš ... ... . Jusa Vid, džasalulský posel vaghské civilizace přichází ukrýt mapu času před bojovnou entitou Samtungů. Přichází v pozemském období, kdy svět je rozdělen na dva tábory a studená válka je na vzestupu. Audio kniha: Jusa Vid - Posel v bouři času - Gulyáš, Michal ; Sci-fi novela odehrávající se v roce 1951 v Praze a Sovětském svazu. Jusa Vid, džasalulský posel vaghské civilizace přichází ukrýt mapu času před bojovnou ent ... Jusa Vid Posel v bouři času - Knihy.cz ... . Jusa Vid, džasalulský posel vaghské civilizace přichází ukrýt mapu času před bojovnou entitou Samtungů. Přichází v pozemském období, kdy svět je rozdělen na dva tábory a studená vál Počet stran: 139, Cena: 167 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Audios.cz, Jusa Vid, džasalulský posel vaghské civilizace přichází ukrýt mapu času před bojovnou entitou Sam...SOUVISEJÍCÍ KNIHY