Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje?: Učíme se s předškoláky

Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje?: Učíme se s předškoláky - Martina Drijverová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Drijverová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje?: Učíme se s předškoláky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje?: Učíme se s předškoláky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Drijverová. Číst Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje?: Učíme se s předškoláky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Milí rodiče! Vaše děti poznávají svět. V tom jim můžete pomoci vy – a tato knížka! Co se v ní naučí? Především logicky uvažovat, počítat, pozorovat, hledat, řadit do souvislostí. Naučí se rýmovat, hledat opačná slova. Naučí se shrnout pojmy, pracovat s homonymy. Rozšíří si slovní zásobu. Budou si rozvíjet fantazii, trénovat paměť. Tuto knížku mohou (zcela nebo aspoň částečně) využít i rodiče postižených dětí.


...y informace o produktu Kniha Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje? -- Učíme se s předškoláky, pro děti od 3 do 6 let - Martina Drijverová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje? -- Učíme se s předškoláky, pro děti od 3 do 6 let - Martina Drijverová ... Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje? - Drijverová ... ... . Kniha je určena dětem ve věku od 3 do 6 let , všem dětem, které rády poznávají svět. V poznávání světa jim pomáhají rodiče a učitelé a může jim v tom pomoci i tato knížka. Děti se s její pomocí budou učit logicky uvažovat, počítat, pozorovat, hledat, Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje? Autor: Drijverová, Martina Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025126820 ISBN: 978-80-251-2682- Ilustra ... Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje? - Martina ... ... . V poznávání světa jim pomáhají rodiče a učitelé a může jim v tom pomoci i tato knížka. Děti se s její pomocí budou učit logicky uvažovat, počítat, pozorovat, hledat, Kdo to je, co to je, jakpak se to jmenuje? Autor: Drijverová, Martina Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025126820 ISBN: 978-80-251-2682- Ilustrace: Otčenášek, Vojtěch Popis: 1× kniha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY