Můj příběh

Můj příběh - Michelle Obamová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michelle Obamová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj příběh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michelle Obamová. Číst Můj příběh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Michelle Obamová se díky svému životu naplněnému smyslem a úspěchy stala jednou z nejikoničtějších a nejpodmanivějších žen naší éry. Jako první dáma Spojených států amerických a první Afroameričanka v této roli pomohla nastolit nejvlídnější a nejpřístupnější atmosféru v Bílém domě v historii a vybudovala si pozici silné zastánkyně práv žen ve Spojených státech i po celém světě. Radikálně změnila životní styl mnoha rodin, které díky ní vedou zdravější a aktivnější život, naučila nás několik tanečních kroků, zabodovala v Carpool Karaoke Jamese Cordena a v nemilosrdné záři reflektorů dokázala vychovat dvě normální a skromné dcery. Michelle Obamová ve svých pamětech, díle plném hlubokých úvah a úchvatného vypravěčství, zve čtenáře do svého světa a zaznamenává zážitky, které ji formovaly – od dětství v chicagské South Side, přes léta, kdy jako vedoucí pracovnice vyvažovala mateřské a pracovní povinnosti, až po dobu, kterou strávila na nejslavnější světové adrese. S neomylnou upřímností a jiskřivým vtipem popisuje svá vítězství i zklamání na veřejnosti i v soukromí a vypráví svůj příběh, tak jak ho žila – svými slovy a podle svého. MŮJ PŘÍBĚH je kniha nejen vřelá, moudrá a sdělná, je to také neobvykle důvěrné sdělení ženy, která oplývá silnou duší, inteligencí a přirozenou moudrostí, ženy, která se vždy vzpírala všem očekáváním a jejíž příběh nás inspiruje ke stejnému postoji. Michelle Obamová ke své knize říká: „Když jsem psala BECOMING, byl to pro mě hluboký osobní zážitek. Úplně poprvé jsem měla prostor se otevřeně zamyslet nad svojí neočekávanou životní dráhou. V této knize hovořím o svých kořenech, o tom, jak malé děvče z chicagské South Side nalezlo ve svém hlase sílu a dokázalo tuto sílu předat jiným. Doufám, že moje osobní cesta bude čtenáře inspirovat k tomu, aby v sobě nalezli odvahu a stali se tím, kým touží být. Nemůžu se dočkat, až se s nimi o svůj příběh podělím.”


...íběh míří do tohoto světa podobně jako Sedmilhářky ... Můj příběh - Michelle Obamová od 277 Kč - Heureka.cz ... . Na české poměry se jedná o velice netradiční pojetí, které obsazuje herce do netypických rolí a hraje si s neobvyklostí. Boří tak, mnohdy zaběhlá klišé a ukazuje věci z jiného úhlu. Příběh nekončí v podání TOP 8 z prvního finále SuperStar! #superstar2015 Další videa najdete zde: http://novaplus.nova.cz/porad/superstar-2015/ Facebook ... Můj Příběh. Inspirováno skutečným životním př ... Můj příběh (2020) YIFY - Download Movie TORRENT HD - YTS ... ... ... Můj Příběh. Inspirováno skutečným životním příběhem. Skutečný životní příběh. Romantický film, drama. Celovečerní hraný film 90 min. Osiřelá dívka Elizabeth rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně ... :3 doufám že se vám líbí !! :c. 9-Year-Old Celine Tam Stuns Cro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY