Angličtina Časté gramatické chyby

Angličtina Časté gramatické chyby - John Stevens | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Stevens
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina Časté gramatické chyby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Angličtina Časté gramatické chyby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Stevens. Číst Angličtina Časté gramatické chyby Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této cvičebnici se naučíte správně používat anglické tvary a vyhýbat se typickým gramatickým chybám. Pozornost věnujeme především oblastem gramatiky, kde se nejčastěji dělají chyby – mimo jiné jsou to časy, Present Perfect, průběhové tvary sloves, vyjadřování budoucnosti, členy, otázky a tázací dovětky, věty s if, infinitiv a gerundium, modální slovesa a předložky. Vyzkoušejte si, co vám dělá problémy!Více než 100 rozmanitých a zábavných cvičení prověří vaše znalosti. Otestujte, co umíte dobře, a co byste si měli zopakovat. Přehled správných řešení všech cvičení vám umožní samostatnou kontrolu. Edice Procvičujeme si je vhodná k učení a opakování doma i na cestách.


...gramatické chyby #1 Anglický slovosled V první části série článků věnovaným nejčastějším chybám studentů se podíváme na chyby, které se týkají anglického slovosledu ... Anglictina-maturita.cz | Otázky z angličtiny k maturitě! ... . Důkladně si chyby prostudujte a snažte se jim vyvarovat. Časté chyby v angličtině. Časté chyby v angličtině: seznam slov i s vysvětlením a příklady použití. saint a holly - svatý. saint - ve spojitosti s jmény holly - spíše jako posvátný - holly grail (svatý grál), Holly Trinity (Svatá Trojice) close a shut - zavřít. close - např. kvůli tomu, že chci něco ... Časté gramatické chyby #4 Podstatná a přídavná jména Ve čtvrté části tohoto seriálu se podíváme na chyby spojené s použí ... Angličtina Časté gramatické chyby / Nejlevnější knihy ... . close - např. kvůli tomu, že chci něco ... Časté gramatické chyby #4 Podstatná a přídavná jména Ve čtvrté části tohoto seriálu se podíváme na chyby spojené s používáním podstatných a přídavných jmen. Učebnice, odborná literatura Cizí jazyky Angličtina Angličtina Časté gramat.chyby. Angličtina Časté g...SOUVISEJÍCÍ KNIHY