Argentina! Argentina!

Argentina! Argentina! - Rodrigo Fresán | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rodrigo Fresán
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Argentina! Argentina!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Argentina! Argentina! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rodrigo Fresán. Číst Argentina! Argentina! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prvotina uznávaného argentinského autora se pohybuje na pomezí povídek a románu. Kapitoly sice spojují některé postavy, situace a motivy, ovšem čtenář často nepozná, která postava je fiktivní a která reálná, do kterého z těchto světů jednotlivé osoby patří a jak spolu souvisí. A tak se například osamělí gaučové prohánějí argentinskou pampou, kuchařský učeň chystá pomstu v luxusní restauraci, hrdina ztraceného románu srazí ve spěchu J. L. Borgese a partyzán na útěku si vychutnává pařížský croissant. Příběhů je ještě mnoho a stejně tak rozmanitá je podoba vyprávění. Roztříštěnost románu souvisí se skrytými úvahami o roli spisovatele a jeho vztahu ke skutečnosti, o paměti a historii a zejména oautorově vlasti v 70. a 80. letech 20. století.


...a (Spanish: [aɾxenˈtina]), officially the Argentine Republic (Spanish: República Argentina), is a country located mostly in the southern half of South America ... Salta 2020: Best of Salta, Argentina Tourism - Tripadvisor ... .Sharing the bulk of the Southern Cone with Chile to the west, the country is also bordered by Bolivia and Paraguay to the north, Brazil to the northeast, Uruguay and the South Atlantic Ocean to the east, and the Drake Passage ... Argentina is one of several Spanish-speaking countries (along with Uruguay, Paraguay, El Salvador, Nicaragua, Honduras and Costa Rica) that almost universally use what is known as voseo—the use of the pronoun vos instead of tú (the familiar "you") as well as its corresponding verb forms. The Perito Moreno glacier in Los Glaciares National Park, Argentina, is arguably the most famous glacier in the world. Los Glaciares was declared a UNESCO worl ... Argentina travel | South America - Lonely Planet ... . The Perito Moreno glacier in Los Glaciares National Park, Argentina, is arguably the most famous glacier in the world. Los Glaciares was declared a UNESCO world heritage site ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY