Kaštánek

Kaštánek - Soren Sveistrup | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Soren Sveistrup
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaštánek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kaštánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soren Sveistrup. Číst Kaštánek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednoho sychravého podzimního dne najde policie na předměstí Kodaně tělo mladé ženy. Někdo ji brutálně zavraždil a uřízl jednu ruku. Nad obětí visí panáček z kaštanů. Případu se ujímá mladá a ambiciózní vyšetřovatelka Naia Thulinová. Za parťáka dostane vyhořelého kolegu Marka Hesse, kterého právě vyhodili z hlavního sídla Europolu v Haagu a poslali zpět do Kodaně. Brzy přijdou na to, že kaštanový panáček na sobě nese stopu po zmizelé dívce, o které se všichni domnívají, že byla před rokem zavražděna: jedná se o dceru Rosy Hartungové, ministryně sociálních věcí. Případ je dávno objasněný a pachatel se k vraždě přiznal. Krátce nato je ale nalezena další oběť a s ní i další kaštanová figurka se stopou po mrtvé dívce. Thulinová s Hessem pátrají po souvislostech mezi případem dcery ministryně, zavražděnými ženami a vrahem, kterému se daří šířit strach po celé zemi. Hrají o čas. Obávají se, že se pachatel vydal na vražednou misi, která pro něho ještě zdaleka neskončila.


...nek Soren Sveistrup. 4,6 ( 5) Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin ... Mateřská škola Kaštánek ... . Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce, jejíž případ byl dávno uzavřen. Krátce nato dojde k další vraždě. NOTICE: Mountain biking irresponsibly during the COVID-19 pandemic puts you and others at risk. Riding injuries put unnecessary stress on medical systems that need all available resources to ... kastanek.org - Ing. Petr Kaštánek ... . Riding injuries put unnecessary stress on medical systems that need all available resources to fight the virus, and group rides increase your chances of exposure. Vinárna & vinotéka Kaštánek. 1.5K likes. Útulný interiér a rozšířené sklepení dávají Vinotéce Kaštánek jedinečnou atm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY