Poušť, všude poušť

Poušť, všude poušť - Ivona Březinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poušť, všude poušť.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poušť, všude poušť ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Poušť, všude poušť Online je nyní tak snadné!

POPIS


Známá šestice ve věku deseti až šestnácti let – Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta – se s doprovodem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště. Sahara se jim zpočátku ukazuje ve své exotické kráse, ale plánovaný malý výlet terénními auty do nitra pustiny se brzy mění v boj o život. Uchrání se Gang odvážných před sálajícími slunečními paprsky? Budou mít dostatek vody? Nesmete všechny nebezpečná písečná bouře? A neukrývá se v písku pod jejich nohama nějaká další hrozba? Čtvrtý příběh série GO! Vyšlo již Ztraceni ve vlnách, Nevinná lavina, Ve spárech džungle.


...všude poušť. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... E-kniha: Poušť, všude poušť - Ivona Březinová | Knihy.ABZ.cz ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Edice GO! Gang odvážných je velice čtivá a moje děti ji milují! Dobrodružné příběhy z různých koutů světa na téma "survival" zavedou dětské čtenáře k ... Všechny informace o produktu Kniha Poušť, všude poušť - Ivona Březinová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poušť, všude poušť - Ivona Březinová. Šestice dětí se pod dohledem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště. Sahara ... Poušť, všude poušť | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Šestice dětí se pod dohledem několika dospělých vydává na dobrodružnou cestu do tuniské pouště. Sahara se jim zpočátku ukazuje ve své exotické kr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY