Černovícký Baťa – osudy rodiny Schnöbachových

Černovícký Baťa – osudy rodiny Schnöbachových - Jana Dohnalová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Dohnalová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černovícký Baťa – osudy rodiny Schnöbachových.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černovícký Baťa – osudy rodiny Schnöbachových ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Dohnalová. Číst Černovícký Baťa – osudy rodiny Schnöbachových Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se řekne Rudolf Schönbach, černovický "Baťa", zakladatel kožedělné výroby v Černovicích, jen málo lidí ví, o jak významnou osobnost jde. Přitom tento člověk je přirovnáván právě k našemu nejúspěšnějšímu podnikateli Baťovi. Oba měli některé rysy společné. Především podnikavého ducha a nezdolné pragmatické myšlení. Líčení černovického "Bati" se opírá především o vzpomínky Josefa Hrdličky, Schönbachova kamaráda z dětství, o dobové dokumenty, novinové články a další materiály. Tato kniha spisovatelky Jany Dohnalové je připomínkou jednoho obdivuhodného člověka, který dokázal velké věci i navzdory své nemoci. Podnik, který založil, tu stále stojí jako tichý svědek všech změn. Dnes je opět soukromým majetkem a můžeme jen litovat, že už ne rodiny Schönbachů.


...ícký Baťa - osudy rodiny Schnöbachových Autor: Dohnalová, Jana Nakladatel: Petrklíč EAN: 9788072292370 ISBN: 978-80-7229-237- Popis: 1× kniha, sešitová, 44 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 Hledáte Černovický Baťa Osudy rodiny Schönbachových od Jana Dohnalová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Českým rájem - Trh knih - můj antikvariát online ... . 33 prodejen po celé ČR Všetky informácie o produkte Kniha Černovický Baťa Osudy rodiny Schönbachových - Jana Dohnalová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Černovický Baťa Osudy rodiny Schönbachových - Jana Dohnalová. Objednávejte knihu Černovický Baťa Osudy r ... Černovice v knihách - Oficiální stránka města Černovice ... . Objednávejte knihu Černovický Baťa Osudy r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY