Čertovo kopyto

Čertovo kopyto - Jan Sviták | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Sviták
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čertovo kopyto.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čertovo kopyto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Sviták. Číst Čertovo kopyto Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tajemný příběh dvou dětí, Olivera a Emy, které se musejí postavit tváří v tvář děsivé skutečnosti. ČERTOVO KOPYTO je autorův splněný sen. V dětském věku totiž toužil po knize, která by byla napínavá, strašidelná, uvěřitelná a vtipná. O knize, která jde přečíst jedním dechem, o hrdinech, kteří by mohli být vašimi „kámoši“. Bohužel nenašel knihu, která by jeho požadavky splnila a zároveň byla určena pro mladší čtenáře. Proto se jan Sviták rozhodl takovou knihu sám napsat. Zda se mu to podařilo, můžete posoudit sami.


...ertovo kopyto kořen (Radix harpagophyti) Obsahové látky harpaga neboli čertova kopyta mají protizánětlivé účinky při kloubním revmatismu ... Čertovo kopyto ANIMO centrum krmiv ... . Snižuje cholesterol a obsah kyseliny močové v organismu. V lidovém léčitelství se používá při chorobách žlučníku, ledvin, močového měchýře, při poruchách látkové výměny, při artritidě, při alergiích a na ... Lidové názvy:čertovo kopyto, čertův spár, dnavá bylina. Používaná část rostliny: Kořen (tuberosní sekundární kořeny/hlízy) Doba sběru:Kořen s vedlejšími hlízami v období sucha. Sušení, ... Čertovo kopyto - Domácí VS. Koupené - YouTube ... . Používaná část rostliny: Kořen (tuberosní sekundární kořeny/hlízy) Doba sběru:Kořen s vedlejšími hlízami v období sucha. Sušení, sesychací poměr: Suší se ve stínu pouze ve formě nakrájených plátků hlízy ČERTOVO KOPYTO je autorův splněný sen. V dětském věku totiž toužil po knize, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY