Láska pro samouky

Láska pro samouky - Barbora Šťastná | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Šťastná
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska pro samouky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska pro samouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Šťastná. Číst Láska pro samouky Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Nový život, noví muži. Tak proč si připadám jako stará kráva?"Jak se liší randění v osmnácti a ve čtyřiceti? Vlastně skoro nijak. Ve čtyřiceti jste pořád stejně nejistí a zmatení jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Klára se o tom přesvědčí, když ze dne na den skončí její manželství a ona se znovu ocitne ve světě nezadaných. Zažije pár katastrofických schůzek, zjišťuje, jak vypadá seznamování přes Tinder, Facebook, Messenger a Instagram, a že trapasy online jsou stejně trapné jako ty skutečné.


... se liší randění v osmnácti a ve čtyřiceti? Vlastně skoro nijak ... Olga Lounová & Václav Noid Bárta - Láska se ... - YouTube ... . Ve čtyřiceti jste pořád stejně nejistí a zmatení jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Klára se o tom přesvědčí, když ze dne na den skončí její manželství a ona se zno Kniha Láska pro samouky Přidat komentář. Bebe2004. 11. května. Kniha byla určitě zajímavá, jen asi nebyla určená přímo pro mě. ... Hledáte Láska pro samouky od Barbora Šťastná? Dnes objednát ... Láska pro samouky - Barbora Šťastná | Knihy Dobrovský ... . ... Hledáte Láska pro samouky od Barbora Šťastná? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Láska pro samouky Barbora Šťastná Nakladatel: Motto 2019 Audiokniha Láska pro samouky obsahuje humorně laděný „Manuál pře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY