Netradiční procházky Prahou II

Netradiční procházky Prahou II - Stanislava Jarolímková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Jarolímková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Netradiční procházky Prahou II.pdf


Chcete si knihu přečíst?Netradiční procházky Prahou II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Jarolímková. Číst Netradiční procházky Prahou II Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historicko-místopisný průvodce po Praze, určený nejen Pražanům, ale i návštěvníkům české metropole, kteří chtějí Prahu poznat z jiného úhlu. Nabízí 15 tematických vycházek, tentokrát po pamětihodnostech Malé Strany a Hradčan („něco navíc“ zde znamená procházky po parcích na Letné a ve Stromovce, výpravu po bývalých sídlech některých panovníků a prezidentů a procházku po pražských mostech), se řadou zajímavostí a zvláštností, které se v běžných průvodcích obvykle nevyskytují. Součástí knihy jsou mapky se všemi objekty, o nichž je v textu řeč, černobílé kresby zobrazující to, co už k vidění není, a unikátní fotografie zachycující domy či různé zdobné prvky, které nejsou běžně přístupné nebo které ke své škodě při dnešním životním tempu snadno přehlédneme.


...s očima dokořán sdružuje průvodce různých zaměření ... Přihlášení na procházku po Praze - Průvodce Prahou ... . Spojuje nás chuť připravovat nové výlety a radost z provázení. Díky tomu nabízíme účastníkům našich vycházek vždy jedinečné zážitky. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Netradiční procházky Prahou II jsou přínosné před ... Praha Neznámá: průvodce po pražských čtvrtích ... ... Netradiční procházky Prahou II jsou přínosné především v tom, že zahrnují nejrůznější zajímavosti, které tradiční knižní průvodci obvykle neuvádí. Jsou zde mapky, na nichž jsou zachyceny všechny objekty, kolem kterých trasy prochází. Všechny informace o produktu Kniha Netradiční procházky Prahou II - Stanislava Jarolímková, po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY