Potřeby žen v porodní asistenci

Potřeby žen v porodní asistenci - Bohdana Dušová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohdana Dušová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Potřeby žen v porodní asistenci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Potřeby žen v porodní asistenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohdana Dušová,. Číst Potřeby žen v porodní asistenci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zabývá problematikou potřeb žen v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika potřeb těhotných žen, rodiček a žen po porodu. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi o potřebách v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti potřeb očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám. Je nutné, aby se studenti dokázali v této široké oblasti orientovat a získali potřebné informace v ucelené podobě. Publikace umožní studentům možnost efektivní aplikace principů ošetřovatelské diagnostiky v porodní asistenci, které vycházejí z dysfunkčních potřeb žen.


...e zabývá problematikou potřeb žen v porodní asistenci ... Kniha: Potřeby žen v porodní asistenci | Knihy.ABZ.cz ... . Je zaměřena na specifika potřeb těhotných žen, rodiček a žen po porodu. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi o potřebách v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti potřeb očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám. Potřeby žen v porodní asistenci. Bohdana Dušová, Martina Hermannová, Vladimíra Majdyšová ... Potřeby žen v porodní asistenci Autor: Dušová, Bo ... Potřeby žen v porodní asistenci | Knihy Grada ... ... Potřeby žen v porodní asistenci Autor: Dušová, Bohdana a kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788027108374 ISBN: 978-80-271-0837-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha se zabývá problematikou potřeb žen v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika potřeb těhotných žen, rodiček a žen po porodu. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi o potřeb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY