Budoárová bible: Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu

Budoárová bible: Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu - Betony Vernonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Betony Vernonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Budoárová bible: Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Budoárová bible: Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Betony Vernonová. Číst Budoárová bible: Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Budoárová bible nabízí bez jakýchkoli předsudků aktualizovaný pohled na lidskou sexualitu – již neexistují žádná zbytečná tabu, o všem je možno mluvit otevřeně, pozitivně a bez zábran. Cílem našich sexuálních aktivit je přece osvobodit mysl, být šťastni, cítit se příjemně a užívat si rozkoše… Tato nová sexuální příručka 21. století slouží jako základní text pro všechny, kteří touží po hluboce uspokojivém milostném životě a i tomu nejméně obeznámenému čtenáři pomůže stát se v tom mistrem. Kniha není jen k tomu, aby se četla, ale hlavně aby byla prožívána. Proto přináší i rady, tipy, návody na moderní techniky, jako je bondáž, erotická flagelace či používání sexuálních pomůcek, tedy to, co doposud praktikovali jen ti nejodvážnější. Přitom jde o ty nejvnitřnější a nejzákladnější lidské touhy, jejichž projevení a následné uspokojování přináší až nadsmyslnou slast a potěšení.


...ová bible Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu ... Budoárová bible - recenze | Databáze knih ... . ... V Průvodci sexuálním potěšením pro moderní dobu se můžete těšit na řadu téma, jako jsou anatomie a poznávání sama sebe, péče o prostředí určené pro sexuální aktivity, negativní vliv alkoholu a drog na sex, mužský a ženský orgasmus, lechtivé ... Kniha Budoárová bible nabízí bez jakýchkoli předsudků aktualizovaný pohled na lidskou sexualitu - již neexistují žádná zbytečná tabu, o všem je možno mluvit otevřeně, pozitivně a bez zábran. ... Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu. ... ... Budoárová bible - průvodce sexuálním potěšením pro moderní ... ... . ... Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu. ... Budoárová bible: Průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu: Budoárová bible - průvodce sexuálním potěšením pro moderní dobu; Budoárová bible - průvodce sexuálním potěšením pro m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY