Jarmark marnosti

Jarmark marnosti - William Makepea Thackeray | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
William Makepea Thackeray
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jarmark marnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jarmark marnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Makepea Thackeray. Číst Jarmark marnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román, který je satirickou kritikou anglické společnosti 1. poloviny 19. století, vycházel na pokračování v letech 1847 až 1848. Hlavní postavou je Becky, dcera francouzské tanečnice a neúspěšného malíře vynikající inteligencí a schopnostmi, jenžji pomohou ve společenském postupu a právě na její postavě Thackeray ukazuje, jak fungovala chamtivá a požitkářská anglická společnost doby napoleonských válek. V roce 2004 byl slavný román zfilmován s Reese Witherspoon v hlavní roli.


...arpová je dcera chudého malíře a sní o bohaté budoucnosti ... Jarmark Marnosti: ledna 2013 ... . Má všechno, co ji předurčuje ke šťastnému životu a úspěchu ve společnosti: mládí, krásu, atraktivitu, inteligenci, vtip i dostatečnou dávku drzosti. Chybí jí jen jedno - dobrý původ.… Jarmark marnosti: Román bez hrdiny (v originále Vanity Fair: A Novel without a Hero) je román anglického spisovatele Williama Makepeace Thackeraye, který byl poprvé publikován na pokračování v časopise Punch v letech 1847 až 1848.Bylo to první dílo, které Thackeray publikoval pod svým vl ... Jarmark marnosti / Vanity Fair (2004) - SMS.cz ... .Bylo to první dílo, které Thackeray publikoval pod svým vlastním jménem a mezi čtenářskou obcí bylo velmi oblíbené. Nová adaptace literární klasiky Williama Makepeace Thackerayho "Jarmark marnosti" se odehrává na pozadí Napoleonských válek a sleduje příběh Becky Sharpové (Olivia Cookeová), která se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY