Průvodce lezením: Kompletní příručka pro bezpečné a vzrušující skalní lezení

Průvodce lezením: Kompletní příručka pro bezpečné a vzrušující skalní lezení - Steve Long | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Long
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce lezením: Kompletní příručka pro bezpečné a vzrušující skalní lezení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce lezením: Kompletní příručka pro bezpečné a vzrušující skalní lezení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Long. Číst Průvodce lezením: Kompletní příručka pro bezpečné a vzrušující skalní lezení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha Vás naučí základy lezeckého sportu, zvýší Váš požitek z lezení, zlepší Vaši techniku a pomůže Vám zvýšit si sebevědomí potřebné náročnější lezecké výzvy. Od základů pro začátečníky přes techniku a taktiku pro pokročilejší lezce, Steve Long Vám poradí jak se posunout dále ve Vašem lezení Kompletní a názorný průvodce, s více než 350 barevnými fotografiemi a snadno pochopitelnými nákresy. Kombinuje cvičení krok za krokem s praktickými informacemi, aby Vám pomohl objevit všechny stránky tohoto nádherného sportu.Obsahuje: Výběr správného vybavení Nácvik různých hmatů a technik Rozvoj strategie na zdolání náročných výstupů Bezpečnostní postupy v nouzi Popis nejvyhlášenějších lezeckých oblastech na světě Tipy a interview s profesionálními lezciTENTO PRŮVODCE OBSAHUJE VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT, ABYSTE SE STALI ÚSPĚŠNÝMI LEZCI.Steve Long je profesionální lezecký instruktor, kvalifikovaný Mezinárodní horský průvodce a předseda Školy horských vůdců ve Velké Británii. O horolezectví napsal mnoho článků například pro časopisy Mountain, On the Edge, Climber a přispíval do několika knih. Steve podnikl úspěšné výstupy na většině kontinentů.


...e lezením Kompletní příručka pro bezpečné a vzrušující skalní lezení Autor: Steve Long Nakladatel: Computer Press ISBN: 978-80-251-2962-3 Originál: The Climbing Handbook Překlad: Radka Kolebáčová Odborná korektura: Jiří Vogel Formát: 210x140, brožovaná, 192 stran, česky Rok vydání: 2010 (1 ... Průvodce lezením (Steve Long) > kniha | PreSkoly.sk ... . vydání ... Průvodce lezením: Kompletní příručka pro bezpečné a vzrušující skalní lezení Steve Long Nakladatel: Computer Press 2010 Průvodce lezením Kompletní příručka pro bezpečné a vzrušující skalní lezení Steve Long. 4,0 ... Steve Long Vám poradí jak se posunout dále ve Vašem lezení Komplet ... Knihy > Hobby a voľný čas > Šport > Individuálne športy ... ... . 4,0 ... Steve Long Vám poradí jak se posunout dále ve Vašem lezení Komplet...SOUVISEJÍCÍ KNIHY