Škola jednorožců - Kouzelná oslava

Škola jednorožců - Kouzelná oslava - Linda Chapmanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Linda Chapmanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola jednorožců - Kouzelná oslava.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola jednorožců - Kouzelná oslava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Chapmanová. Číst Škola jednorožců - Kouzelná oslava Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve druhém dobrodružství má jednorožec Troy starosti. Když totiž ostatní zjistí, že je ve skutečnosti princem, začínají se k němu chovat jinak. Troye to velmi trápí a nechce se zúčastnit ani narozeninové oslavy, kterou pro Safíru tajně připravují ostatní spolužáci… Najednou si totiž není jistý, kdo ho má skutečně rád, a kdo se s ním kamarádí jen proto, že je z královské rodiny. Dokáží ho Viky s Bouřlivákem přesvědčit, že být věrným kamarádem je důležitější než to, odkud pochází?


...ednorožců - Kouzelná oslava Autor: Chapmanová, Linda Nakladatel: Bambook EAN: 9788027101009 ISBN: 978-80-271-0100-9 Originál: Unicorn School - The Surprise Party Překlad: Svobodová, Radka Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 13,3 × 20,3 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Škola jednorožců Kouzelná oslava - Linda Chapmanová — Kniha.cz ... . vydání) Hledáte Škola jednorožců 2 - Kouzelná oslava od Linda Chapmanová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ke knize "Škola jednorožců - Kouzelná oslava" doporučujeme také: Konec zlobení ... Ve druhém dobrodružství má jednorožec Troy starosti. Když totiž ostatní zjistí, že je ve skutečnosti princem, začínají se k němu chovat jinak. Troye t... Po ... Škola jednorožců - Kouzelná oslava | eKnihy, elektronické ... ... . 33 prodejen po celé ČR Ke knize "Škola jednorožců - Kouzelná oslava" doporučujeme také: Konec zlobení ... Ve druhém dobrodružství má jednorožec Troy starosti. Když totiž ostatní zjistí, že je ve skutečnosti princem, začínají se k němu chovat jinak. Troye t... Počet stran: 126, Cena: 169 Kč, Rok vydání: 2019, Nakl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY