Dívky z Roanoke

Dívky z Roanoke - Amy Engelová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Amy Engelová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívky z Roanoke.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dívky z Roanoke ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy Engelová. Číst Dívky z Roanoke Online je nyní tak snadné!

POPIS


Patnáctiletá Lane má za sebou smutné dospívání s matkou, která spáchala sebevraždu, a poprvé v životě se vydává mimo New York, do odlehlých oblastí venkovského Kansasu – odjíždí do Roanoke House, kde na ni čeká chladná babička Lilian a charismatický dědeček Yates, ale také stejně stará sestřenice Allegra. Pozná tak nejen svou širší rodinu ale také její tajemnou a konečně i děsivou minulost. Všechny dívky z Roanoke jsou krásné a zdá se, že mají všechno. Ale spojuje je temné tajemství, o kterém se nesmí mluvit. Když ho poznají, utečou – nebo zemřou.


...jmě. Ale to se tak nějak táhne. Někdo zde zmiňoval, že mu nesedí, že jsou všechny dívky z Roanoke zdravé a krásné (nebo tak nějak) ... Dívky z Roanoke | O2 Knihovna ... . To mi moc nepřijde. Krásné jsou, to ano, ale zdravé rozhodně ne. Mutace DNA se nutně nemusí projevovat rukou na zádech nebo krásnými potomky jak z filmu Hory mají oči. Všechny dívky z Roanoke jsou krásné a zdá se, že mají všechno. Ale spojuje je temné tajemství, o kterém se nesmí mluvit. Když ho poznají, utečou - nebo zemřou. Dívky z Roanoke je knihou, která může spoustu čtenářů zvednout ze židle. Tajemství, kter ... Dívky z Roanoke - Amy Engelová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Když ho poznají, utečou - nebo zemřou. Dívky z Roanoke je knihou, která může spoustu čtenářů zvednout ze židle. Tajemství, které zde vypluje na povrch, je velmi neobvyklé, dá se říct, že ... Dívky z Roanoke jsou autorčiným debutem pro dospělé čtenáře. Této knize předcházely 2 young adult romány, autorka ale přiznává, že psaní dívek z Roanoke si užívala nejvíce,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY