Jak vychovat maminku

Jak vychovat maminku - Jean Reaganová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jean Reaganová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak vychovat maminku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak vychovat maminku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Reaganová. Číst Jak vychovat maminku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Roztomilý humor výměny rolí šitý na míru dětem i rodičům! Vychovat šťastnou a zdravou maminku je sice zodpovědná práce, ale hlavně je to velká zábava. Jen musíte vědět, jak na to. Na maminky je totiž potřeba dohlédnout. Tato knížka vám poradí, jak se hravě zapojit do maminčina rušného dne. Jak zajistit, aby se budila s úsměvem a správně se oblékala? Jak maminku zabavit při dlouhém čekání ve frontě u pokladny, aby nezlobila? Nezapomeňte maminku naučit správně uklízet! A také je třeba zařídit, aby měla dostatek pohybu Nejlépe několikrát denně. Skvělá kniha, která zaručeně pobaví děti i dospělé.


... šťastnou a zdravou maminku je sice zodpovědná práce, ale hlavně je to velká zábava ... Jak vychovat maminku | O2 Knihovna ... . Jen musíte vědět, jak na to. Na maminky je totiž potřeba dohlédnout. Tato knížka vám poradí, jak se hravě zapojit do maminčina rušného dne. Jak zajistit, aby se budila s úsměvem a správně se oblékala? Rady, jak z dítěte vychovat slušného člověka. ... Jak upozorňují psychologové, děti z autoritářských rodin nemají valné výsledky ve školách, mají nižší sebevědomí, sklony k depresím a později i odpor k povinnostem. Díru do světa neuděláte ani se shovívavým modelem. Jde o opak autoritářství, př ... Jak (ne)vychovat dítě - YouTube ... . Díru do světa neuděláte ani se shovívavým modelem. Jde o opak autoritářství, při této ... Počet stran: 32, Cena: 195 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Bambook, Roztomilý humor výměny rolí šitý na míru dětem i rodičům! Vychovat šťastnou a zdravou maminku je sice zodpovědná práce, ale hlavně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY