Kuky se vrací

Kuky se vrací - Jan Svěrák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Svěrák
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuky se vrací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuky se vrací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Svěrák. Číst Kuky se vrací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejoblíbenější hračkou šestiletého Ondry je plyšový Kuky. A právě toho mu maminka vyhodí do popelnice. Z Kukyho se totiž sype dřevitá vlna, a to není dobré pro Ondrovo astma. Večer před spaním si Ondra představuje, jak se Kuky chce vrátit domů, jak uteče ze skládky a setká se v lese s malými bůžky, kteří si stavějí domky pod kořeny stromů a prohánějí se mezi pařezy ve vozítkách vlastní výroby. V téhle divočině nejsou na mazlení zvyklí a nikdo tu Kukymu nepomůže. Musí se postavit na své plyšové nohy, naučit se překonávat strach, získat si přátele a porozumět lesní moudrosti. Teprve pak se mu snad podaří najít cestu domů a možná se stane i hrdinou. Jan Svěrák tuto pohádku napsal podle stejnojmenného filmu Kuky se vrací, který natočil v roce 2010. Ilustracemi text doplnil autor výtvarné podoby filmu Jakub Dvorský.


... vrací je dobrodružný i poetický, rodinný příběh, v němž ovšem hlavní role přebírají hrdinové ze světa dětské fantazie ... kuky se vraci ... . „Dlouho jsem toužil udělat film, v němž bych ... Kuky se vrací, film scénáristy a režiséra Jana Svěráka, je dobrodružný i poetický rodinný příběh, v němž ovšem hlavní role přebírají hrdinové ze světa dětské představivosti.Šestiletý Ondra trpí astmatem, a tak ze "zdravotních důvodů" musí pryč i jeho oblíbená hračka - růžový medvídek Kuky. Kuky se vrací - vystřižené scény - Duration: 3:21. bojler9357 30,297 views. 3:21. Kozí příběh se sýrem - celý animovaný fil ... Kuky se vrací online | Kuky se vrací recenze, hodnocení: 68.6% ... . Kuky se vrací - vystřižené scény - Duration: 3:21. bojler9357 30,297 views. 3:21. Kozí příběh se sýrem - celý animovaný film v HD - Pohádka - Duration: 1:22:03. Directed by Jan Sverák. With Zdenek Sverák, Ondrej Sverák, Jirí Machácek, Petr Ctvrtnícek. Young Ondra has ast...SOUVISEJÍCÍ KNIHY