Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída

Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída - Iva Nováková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída.pdf


Chcete si knihu přečíst?Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento pracovní sešit je určen pro všechny šikovné prvňáčky k procvičení probírané látky z prvouky.Úkoly seřazené podle obtížnosti hravou formou pomocí křížovek, spojovaček a veselých obrázků procvičují především schopnost dětí soustředit se, přemýšlet a porozumět zadání. Děti tak získají potřebnou jistotu v probírané látce, kterou pak zúročí ve školních lavicích a která jim v mnohém ulehčí školní výuku.Na konci publikace naleznete samozřejmě klíč pro kontrolu správnosti výsledků.


...noŽstvÍ omalovÁnek pro dĚti celý příspěvek | rubrika: prvnÍ tŘÍda ... www.pripravy.estranky.cz - PRVOUKA ... . testy a prezentace. 2. 3. 2010 procviČujeme uČivo formou testŮ a prezentacÍ Do výuky pro 1.stupeň ZŠ . LUŠTĚNKY - procvičování učiva pro žáky 1. stupně ZŠ: Domů Český jazyk Čtení Psaní 1. třída Matematika Prvouka Vlastivěda Přírodověda Zvídálek Různé pro učitele a žáky Moje třída. Časopis luštěnek pro děti www.makovice.net. Tento web používá soubory cookies (jako naprostá většin ... LUŠTĚNKY - procvičování učiva pro žáky 1. stupně ZŠ ... .makovice.net. Tento web používá soubory cookies (jako naprostá většina webových stránek na Internetu). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Doplnovaci cviceni Trávit čas knihou Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída! Na našem webu prazska...SOUVISEJÍCÍ KNIHY