Sto zázraků: Z koncentračních táborů na mezinárodní koncertní podia

Sto zázraků: Z koncentračních táborů na mezinárodní koncertní podia - Wendy Holdenová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Wendy Holdenová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sto zázraků: Z koncentračních táborů na mezinárodní koncertní podia.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sto zázraků: Z koncentračních táborů na mezinárodní koncertní podia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wendy Holdenová. Číst Sto zázraků: Z koncentračních táborů na mezinárodní koncertní podia Online je nyní tak snadné!

POPIS


Životní osudy světoznámé klavíristky, cembalistky a pedagožky Zuzany Růžičkové (1927-2017) v podání britské autorky a novinářky Wendy Holdenové nás provedou více než půlstoletím života této legendy české klasické hudby. Autorka shromáždila veškeré dostupné informace a rozhovory, které Zuzana Růžičková dávala v průběhu doby, a z vyprávění tak plasticky vyvstává výjimečná osobnost i životní osudy ženy, která za druhé světové války prošla několika koncentračními tábory a zažila nelehká padesátá léta, ale navzdory všem těžkostem se jí spolu s manželem, hudebním skladatelem Viktorem Kalabisem, podařilo svou celoživotní lásku k hudbě spojit s úspěšnou mezinárodní kariérou. Proslula zejména jako interpretka děl Johanna Sebastiana Bacha, natočila přes třicet dlouhohrajících desek a její působení na světových koncertních pódiích jí vyneslo přezdívku první dáma cembala.


...utorka shromáždila veškeré dostupné informace a rozhovory, které Zuzana Růžičková dávala v průběhu doby, a z vyprávění tak ... Odvážná Sage. Texaská trilogie - Sandra Brown ... ... ... Zobrazit celý text Sto zázraků Z koncentračních táborů na mezinárodní koncertní podia Potřebovala jsem nějakou novinku, která tady má méně než 10 hodnocení a volba padla na Sto zázraků. Byl to v podstatě náhodný výběr a jsem za to moc ráda. Nejsem muzikální, ani nemám vztah k vážné hudbě, ale i přesto mi nejde na rozum, jak je možné, že jsem do této chvíle nevě ... Sto zázraků - Zuzana Růžičková | Databáze knih ... . Nejsem muzikální, ani nemám vztah k vážné hudbě, ale i přesto mi nejde na rozum, jak je možné, že jsem do této chvíle nevěděla, jak významnou osobnost ... Sto zázraků: Z koncentračních táborů na mezinárodní koncertní podia ekniha kniha od: Zuzana Růžičkov ... Kniha Sto zázraků: Z koncentračních táborů na mezinárodní koncertní podia Přidat komentář. Kryštofka. 7 22. února. Jeden z nejsilnějších...SOUVISEJÍCÍ KNIHY