Hromoklín

Hromoklín - E.E. Knight | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
E.E. Knight
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hromoklín.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hromoklín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor E.E. Knight. Číst Hromoklín Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je čtyřicátý osmý rok Karského zřízení. Karané, legendární upíři, posedlí zvrácenou touhou po krvi, nastolili na Zemi tyranii - zdecimované lidstvo tak přežívá pouze z rozmaru krutých vládců.Hnutí odporu se však pokouší získat planetu zpět. David Valentin, příslušník kasty elitních agentů, se v nepřátelské uniformě nachází na palubě Hromoklínu, starého dělového člunu, aby přivezl dávno zapomenutou zbraň, která by mohla Rozparovače porazit. Nový úkol Davida zavede na karibské ostrovy, kde společně s korzáry a partyzány bojuje s Karany, Rozparovači a renegáty.Návrat domů je však trpčí než vše, co doposud zažil.


...ín toto prokletí snad konečně protrhl, i když ani v tomto případě nebylo vítězství tak docela přesvědčivé ... Dordže (Dordje,Vardža, Hromoklín) - Obchodmagie.cz ... ... Dordže z mosazi 11cm, Dordže, Dordje, Vadžra ... ín toto prokletí snad konečně protrhl, i když ani v tomto případě nebylo vítězství tak docela přesvědčivé. Ztráta soustředění a zatoulání myšlenek se mi při plavbě Hromoklínu děly méně než u jeho předchůdců, nicméně ani třetí návštěvě Země upírů js...SOUVISEJÍCÍ KNIHY