Pohádky a hry z kouzelné skříně

Pohádky a hry z kouzelné skříně - Eva Štanclová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Štanclová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky a hry z kouzelné skříně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádky a hry z kouzelné skříně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Štanclová. Číst Pohádky a hry z kouzelné skříně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha obsahuje dvacet krátkých, originálních pohádek s dobrým koncem a klasickými postavami. Příběhy uváděné skřítkem Všetečkou slouží jako motivace k tvůrčí práci, jsou doplněny říkadly, rozpočitadly, hrami a úkoly k rozvoji kompetencí předškoláků. Děti si rozšíří poznatky z přírodovědy a ekologie, procvičí si komunikaci a upevní vzory sociálního chování. Říkanky, dialogy nebo taneční hry lze dále využít v pásmech, na besídkách, oslavách atd. Řazení kapitol podle ročních období nabízí učitelkám mateřských škol a vychovatelkám mladších dětí ve školních družinách přehlednou inspiraci pro celoroční činnost. Publikace obsahuje také soubor pracovních listů s úkoly. Texty doprovodila ilustracemi Renata Frančíková. Eva Štanclová pracuje jako ředitelka MŠ Hospozín u Velvar. Renata Frančíková je ilustrátorka dětských knížek, společně s Evou Štanclovou připravila pro nakladatelství Portál Šimonovy pracovní listy 13 (2008) a 15 (2009).


...y informace o produktu Kniha Pohádky a hry z kouzelné skříně - Eva Štanclová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pohádky a hry z kouzelné skříně - Eva Štanclová ... Pohádky a hry z kouzelné skříně | Sleviste.cz ... . Kniha obsahuje dvacet krátkých, originálních pohádek s dobrým koncem a klasickými postavami. Příběhy uváděné skřítkem Všetečkou slouží jako motivace k tvůrčí práci, jsou doplněny říkadly, rozpočitadly, hrami a úkoly k rozvoji kompetencí předškoláků. Děti si rozšíří poznatky z přírodovědy a ekologie, procvičí si komunikaci a upevní vzory sociálního ... Materiál byl poskytnut zdarma nakladatelstvím Portál z publikace Pohádky a hry z ... Hry a tréninky | Pohádky a hry z kouzelné skříně ... ... . Děti si rozšíří poznatky z přírodovědy a ekologie, procvičí si komunikaci a upevní vzory sociálního ... Materiál byl poskytnut zdarma nakladatelstvím Portál z publikace Pohádky a hry z kouzelné skříně. Anotované odkazy: Příspěvek nemá přiřazeny žádné anotované odkazy. p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY