Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní

Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní - Derek Landy | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Derek Landy
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Derek Landy. Číst Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí díl zábavné řady pro čtenáře od 9 let, v níž jdou všechny žerty stranou. Někdo vraždí teleportéry, jednoho po druhém, a nepomůže jim ani jejich schopnost přenést se ve vteřině na libovolné místo. Když šarmantní kostlivý detektiv Smrtislav Hezoun a jeho čtrnáctiletá pomocnice a žačka Valkýra ohledávají první mrtvolu (pochopitelně na vlastní pěst), ještě netuší, že za vším vězí samotná Ďáblovna. Tenhle vykutálený spolek hrdlořezů totiž netouží po ničem menším než přivolat zpět Beztvářné, dávné kruté božstvo. Na kostlivce, Valkýru a jejich přátele čeká spousta nebezpečných situací, ano, dokonce i rvaček, ale nakonec vše dobře dopadne. Vlastně ne… tentokrát se žádný happy end nekoná!Vydání knihy podpořil fond Literature Ireland.


...v Hezoun III. - Beztvářní. Celkové hodnocení ... Romány, poviedky, príbehy - ABCKNIHY.sk ... ... Když šarmantní kostlivý detektiv Smrtislav Hezoun a jeho čtrnáctiletá pomocnice a žačka Valkýra ohledávají první mrtvolu (pochopitelně na vlastní pěst), ještě netuší, že za vším vězí samotná Ďáblovna. Tenhle vykutálený spolek hrdlořezů totiž netouží ... Smrtislav Hezoun III. - Beztvářní - Landy, Derek ; - Třetí díl zábavné řady pro čtenáře od 9 let, v níž jdou všechny žerty stranou. Někdo vraždí teleportéry, jednoho po druhém ... Beztvarni derek landy | Sleviste.cz ... . Někdo vraždí teleportéry, jednoho po druhém, a nepomůže jim ani jejich schopnost přenést se ve ... Derek Landy: Smrtislav Hezoun 3 Beztvářní . Třetí díl zábavné řady, v níž jdou všechny žerty stranou. Někdo vraždí te...SOUVISEJÍCÍ KNIHY