Jóga Mistrů

Jóga Mistrů - Jiří Vacek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vacek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga Mistrů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga Mistrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vacek. Číst Jóga Mistrů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je určena všem opravdovým hledajícím a nejen mistrům. Dosáhnout poznání sebe bez mistra je prakticky nemožné. Proto je důležité vědět, kdo je mistr, jak působí, jak jej nalézt a jak se k němu správně chovat, abychom získali co největší prospěch. Dosažením mistrovství cesta nekončí a k jejímu úspěšnému pokračování, jehož konečným cílem je vysvobození ze zrodů v nebožském světě, je nutné správné úsilí. O něm kniha je. Vede k celistvému poznání nejvyšší skutečnosti nejen ve vědomí Já jsem, ale i její tvořivé moci, šakti a inteligence, buddhi.


...strava, Ostrava, Czech Republic. 3,280 likes · 44 talking about this · 1,325 were here ... joga s Editou, cvičitelka jógy Edita Plzáková ... . Jóga studio v nádherné Dolní oblasti Vítkovic. Celodenní lekce převážně zaměřené na Radža Jógu a Thajské... Co je Sahadža jóga; Co hledáme; Úvod do meditace; Pozitivní účinky meditace Sahadža jógy; Meditace k probuzení Kundaliní; Každodenní meditace; Přistupujte k Sahadža józe jako vědec; Subtilní energetický systém. Múládhára; Svádhišthána; Nábhí; Void. 10 mistrů voidu - levá strana; 10 mist ... Linie mistrů :: Sivananda Yoga ... . Múládhára; Svádhišthána; Nábhí; Void. 10 mistrů voidu - levá strana; 10 mistrů voidu - pravá strana ... Jóga Mistrů. Jiří Vacek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Kniha je určena všem opravdovým hledajícím a nejen mistrům. Dosáhnout poznán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY