Znásilnění

Znásilnění - Joanna Bourkeová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joanna Bourkeová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Znásilnění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Znásilnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Bourkeová. Číst Znásilnění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy plné sexuálního násilí nás obklopují na každém rohu: každý osmý hollywoodský snímek obsahuje scénu znásilnění a hrůzostrašné sexuální útoky se také stále častěji ocitají v centru pozornosti žurnalistů. Převážná většina znásilnění přitom zůstává nenahlášena, a z těch, která se k policejnímu vyšetřovateli dostanou, jich méně než 5% skončí usvědčením pachatele. A co dál? Měli by sexuální delikventi absolvovat léčbu medikamenty, nebo být raději kastrováni? Kde najít odpověď - u behavioristů, či u psychoanalytiků? Respektovaná britská historička Joanna Bourkeová se ve své nejnovější knize s využitím poznatků kriminologie, sociologie a psychologie vypořádává s různými definicemi znásilnění a znásilňovatele, souhlasu a donucení, a ukazuje, jak hluboce je sexuální násilí zakořeněno ve své době a jak se v závislosti na ekonomickém, politickém a kulturním klimatu neustále proměňuje. Autorka si ovšem dokáže představit budoucnost, která nabídne jiné volby. Budoucnost bez sexuálního násilí.


...ture is not available right now. Please try again later ... Video veřejného znásilnění z Konga kolovalo na sítích ... ... ... Video veřejného znásilnění z Konga kolovalo na sítích ... ... ture is not available right now. Please try again later. Pátráme po muži, který se pokusil v Brně znásilnit mladou že...SOUVISEJÍCÍ KNIHY