Mosazňák: Brass Man

Mosazňák: Brass Man - Neal Asher | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mosazňák: Brass Man.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mosazňák: Brass Man ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Mosazňák: Brass Man Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na primitivní planetě Cull, která stojí mimo Řád, honí moderní potulný rytíř jménem Anderson draka. Netuší, že daleko od něho vzkřísil jiný člověk - byť má nyní v sobě víc techniky lidskosti - mosazný vraždící stroj jménem "pan Jeřáb", aby mu pomohl při podobné štvanici, která však obsáhne mezihvězdné války. Když agent Cormac zjistí, že jeho starý nepřítel stále žije, vydá se ho pronásledovat na palubě útočné lodi Jack Ketch. Pro obyvatele Cullu představuje každý den boj o přežití na planetě hemžící se dravými hmyzími monstry, přesto však vytrvávají a pomalu budují průmyslovou základnu, která jim snad pomůže dosáhnout kosmické lodě předků, stále ještě obíhající vysoko nad nimi. Pomáhá jim bytost, která si říká Drak, její motivy jsou však přinejmenším problematické. A jako by to nestačilo, planeta, která tisíce let nepoznala geologickou aktivitu, trpí čím dál silnějšími zemětřeseními. Pan Jeřáb se mezitím zarputile snaží uniknout své minulosti, na kterou nedokáže zapomenout, ale ani si ji není schopen řádně vybavit. Proto dál pátrá po příčetnosti, kterou může najít v příštím okamžiku, ale také se mu to nemusí podařit dalších tisíc let.


...epších investic na příštích 10 let: Osvojte si základní návyky spoření a investování, směřujte k dlouhodobé finanční prosperitě Al Chalabi kniha online Mosazňák: Brass Man ... Online PDF Full Moon 12/2011 - Prazska PDF ... . Neal Asher Nakladatel: Polaris 2008 ... Mosazňák Autor: Asher, Neal Nakladatel: Polaris EAN: 9788073321178 ISBN: 978-80-7332-117-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 392 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 3. kniha série Agent Cormac. Na primitivní planetě Cull, která stojí mimo Řád, honí moderní potulný rytíř jménem Anderson draka. Netuší, že daleko od... Mosazňák - Neal Asher ... Mosazňák (Agent Cormac, #3) by Neal Asher ... . kniha série Agent Cormac. Na primitivní planetě Cull, která stojí mimo Řád, honí moderní potulný rytíř jménem Anderson draka. Netuší, že daleko od... Mosazňák - Neal Asher Na primitivní planetě Cull, která stojí mimo Řád, honí moderní potulný r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY