Můj první anglicko-český slovník vět

Můj první anglicko-český slovník vět - Armelle Modéré | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Armelle Modéré
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj první anglicko-český slovník vět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj první anglicko-český slovník vět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Armelle Modéré. Číst Můj první anglicko-český slovník vět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děti, které otevřou tuto kouzelnou knížku, se naučí víc než jen jednotlivá slovíčka nové řeči. Naučí se zároveň rozumět celým větám a používat je. Tento slovník jim totiž názorně předvede, jak anglické výrazy uplatnit v různých kontextech. Všechna spojení, která jsou v něm uvedena, jsou seskupena podle témat a tak, jak se běžně objevují v každodenních situacích, takže jsou dětem blízká a snadno srozumitelná. Dvě spárované věty – jednu anglickou a jednu českou – vždy doplňuje barevná ilustrace, která usnadňuje porozumění. V závěru knížky si děti mohou jednotlivá slovíčka opakovat ve shrnutí kapitol nebo si je vyhledat v anglicko-českém a česko-anglickém slovníčku. Můj první anglicko-český slovník vět všem malým studentům a studentkám zpříjemní a usnadní první seznámení s angličtinou.


...rvní anglicko-český slovník vět Autor: Modéré, Armelle Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024226019 ISBN: 978-80-242-2601-9 Originál: My First English/Spanish Dictionary of Sentenses Překlad: Kadlecová, Marta Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 22,5 × 26,7 cm Rok vydání: 2010 (1 ... Můj první anglicko-český obrázkový slovník | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Můj první anglicko český slovník vět všem malým studentům a studentkám zpříjemní a usnadní první seznámení s angličtinou. Předmětná hesla Angličtina Fráze Slovní zásoba. Související tituly dle názvu: Němčina - 500 vět k překladu Podhajská Eva Cena: 169 Kč ... Knihu Můj první anglicko-český slovník vět z roku 2009 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze - Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám. Mů ... Můj první školní slovník anglicko-český a česko-anglický ... ... . Předmětná hesla Angličtina Fráze Slovní zásoba. Související tituly dle názvu: Němčina - 500 vět k překladu Podhajská Eva Cena: 169 Kč ... Knihu Můj první anglicko-český slovník vět z roku 2009 si můžete vyzvednout ve výdejně v Praze - Holešovicích, nebo ji pošleme přímo k vám. Můj první ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY