Vladimír Dlouhý - muž v hlučné samotě

Vladimír Dlouhý - muž v hlučné samotě - Lenka Kohoutová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Kohoutová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vladimír Dlouhý - muž v hlučné samotě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vladimír Dlouhý - muž v hlučné samotě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Kohoutová. Číst Vladimír Dlouhý - muž v hlučné samotě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Málokterý herec jeho generace byl obestřen tolika tajemstvími. Vladimír Dlouhý patřil podle mnohých k nejgeniálnějším hercům současnosti, přesto o jeho soukromí nevěděla veřejnost skoro nic. Přesně tak to chtěl, tvrdil, že za něj mluví práce. A v té odváděl špičkové výkony. Navzdory tomu byl jeho soukromý život stejně zajímavý jako ten herecký. Dětství na dvorku jednoho smíchovského činžáku, pokus vystudovat místo herectví stavařinu, životní lásky, jedinečný vztah s bratrem Michalem, ale i jeho děti, názory na svět i na vlastní slabosti... O tom všem mluvil Vladimír Dlouhý sice zřídka, ale o to poutavěji. Jako herec byl vynikající, jako člověk se potýkal s mnoha běsy. Měl obrovský talent. Zaplatil za něj ale krutou daň. Veřejnost, která sledovala jeho bravurní výkony na jevišti i ve filmu, většinou netušila, že herec vede životní styl, který ho nakonec dovedl až k předčasné smrti. I proto byl jeho odchod tak překvapivý.


...r Dlouhý : muž v hlučné samotě. [Lenka Kohoutová] Home ... Vladimír Dlouhý Muž v hlučné samotě | KNIHCENTRUM.cz ... . WorldCat Home About WorldCat Help. Search. Search for Library Items Search for Lists Search for Contacts Search for a Library. Create lists, bibliographies and reviews: or Search WorldCat. Find items in libraries near you ... Alice v nebezpečí Ed McBain kniha. Alois Mikulka Bohatýrské zvěsti. Americký císař Martin Pollack. Anatomie pro trénink svalové síly a vytrvalosti Mark Vella pdf ulozto. Andělské mandaly čaker Libuše Švecová kniha online. A ... Vladimír Dlouhý - muž v hlučné samotě - Kohoutová Lenka ... ... . Andělské mandaly čaker Libuše Švecová kniha online. Anglicko-český česko-anglický slovník Inka Tomanová kniha. Vladimír Dlouhý - muž v hlučné samotě Autor: Kohoutová, Lenka Nakladatel: Daranus EAN: 9788087423011 ISBN: 978-80-87423-01-1 Popis: 1× kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY