A pak se to stalo!

A pak se to stalo! - Ester Stará | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ester Stará
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A pak se to stalo!.pdf


Chcete si knihu přečíst?A pak se to stalo! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Stará. Číst A pak se to stalo! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nečesané vlásky, nemyté uši, nevysmrkaný nos, nečištěné zoubky, neuklizené hračky, neslušné chování u jídla, rozvázané tkaničky, žalování – to jsou drobnosti, o nichž děti nechtějí ani slyšet. Ale pak se něco neuvěřitelného stane! A tak se neposluchové musejí honem polepšit, pokud chtějí zase být hezkými a veselými dětmi! Pozor, čtěte pečlivě! Deset pohádek o maličkostech, z kterých si děti nic nedělají a dospělí z nich šílí.


...e to stalo! Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... E-kniha: A pak se to stalo! - Ester Stará | Knihy.ABZ.cz ... . Celkové hodnocení (4x) Vaše hodnocení Na tuhle knihu jsem dostala doporučení, takže jsem neváhala, zapůjčila jsem ji v knihovně a po večerech opět "testovala" na svých dětech. ... Ester Stará: A pak se to stalo! O Kazisvětovi 🤯 Čte: Richard Fiala Začínáme v rámci akce A VEN! hrát tak, jak je to momentálně možné. Ale nějakou chvíli ješt... A pak se to stalo… najednou se holčičce, která si nechtěla česat ani mýt ... A pak se to stalo! - Ester Stará | Databáze knih ... . Ale nějakou chvíli ješt... A pak se to stalo… najednou se holčičce, která si nechtěla česat ani mýt vlásky, na hlavě udělal obří útvar, ve kterém žily vešky. A taky se stalo, že upatlaný jedlík dostal za vyučenou. Kluk co si nechtěl zavazovat tkaničky, se tady dostal do nesnází. Stejně tak kluk co se nikdy nechtěl vysmrkat měl problémy. Ester Sta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY