Deník odbarvené blondýny IV.

Deník odbarvené blondýny IV. - Božena Svárovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Božena Svárovská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník odbarvené blondýny IV..pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník odbarvené blondýny IV. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Božena Svárovská. Číst Deník odbarvené blondýny IV. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo by čekal, že zrovna odbarvená blondýna Božena Svárovská se dokáže usadit, zamilovat a dokonce snad založit rodinu, tomu by se členku klubu Neprovdatelných jen vysmály. A najednou je to tady. Božena Svárovská přichází s dalším deníkem a najednou místo plastických operací řeší rostoucí těhotenské břicho, hledání ideálního muže vyměnila za snahu nepokazit vztah s NÍM a alkoholové kocoviny se proměnily na ranní nevolnosti. A všichni kolem si na ní musí dávat pozor, protože je ještě víc náladová, děsně plačtivá, hystericky žárlivá, pořád naštvaná a hlavně vytočená, když se jí někdo pokusí tvrdit, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy.


...eník odbarvené blondýny IV. Přidat komentář ... René Decastelo | Celebwiki.cz ... . Šárka88. 21. ledna. První dil a druhý celkem fajn, Božena je Božena a i jsem se zasmala, ale tento díl u mi nějak nic nedal na čtení ... Deník odbarvené blondýny 2007; Deník odbarvené blondýny II. 2008; Deník odbarvené blondýny IV. 2010; Deník odbarvené blondýny III. 2009; Dům - Velká bitva s Omany 2009; všech 7 knih autora. Kniha Deník odbarvené blondýny je v Hledáte ... Knihy se štítkem těhotenství | ČBDB.cz ... . Kniha Deník odbarvené blondýny je v Hledáte Deník odbarvené blondýny IV. od Božena Svárovská? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Deník odbarvené blondýny IV. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY