Kierkegaard. Nepřímý prorok existence

Kierkegaard. Nepřímý prorok existence - Jakub Marek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Marek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kierkegaard. Nepřímý prorok existence.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kierkegaard. Nepřímý prorok existence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Marek. Číst Kierkegaard. Nepřímý prorok existence Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kierkegaard nesmí být redukován na úzce zaměřeného myslitele křesťanství. Aby mohl k problému křesťanství přistoupit, stal se myslitelem plnosti možností lidské existence. V předkládané široce pojaté a důsledně provedené interpretaci se tak dostává pozornosti právě pozoruhodné cestě, jíž ke křesťanství jako takovému dospívá Kierkegaard coby autor spolu se svým čtenářem. Tato studie je svébytnou interpretací rozhodujícího úseku Kierkegaardovy filosofie, současně však přispívá k obecnějšímu tématu působnosti filosofického textu, figury čtenáře filosofie, jako i strategie filosofického autorství.


...aard nesmí být redukován na úzce zaměřeného myslitele křesťanství ... Søren Kierkegaard, "God's Existence Cannot Be Proved" ... . Aby mohl k problému křesťanství přistoupit, stal se myslitelem plnosti možností lidské existence. V předkládané široce pojaté a důsledně provedené interpretaci se tak dostává pozornosti právě pozoruhodné cestě, jíž ke křesťanství jako ... Kierkegaard. Nepřímý prorok existence. Jakub Marek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( mě ... (PDF) "Anti-Climacus: Kierkegaard's 'servant of the word ... ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Kierkegaard nesmí být redukován na úzce zaměřeného myslitele křesťanství. Aby mohl k problému křesťanství přistoupit, stal se myslitelem plnosti ... Kierkegaard - nepřímý prorok existence. filosofickoantropologická studie Kierkegaardova obrazu lidství ... Kniha: Kierkegaard. Nepřímý prorok existence -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY