Poník Bandita a protivné ale

Poník Bandita a protivné ale - Zuzana Holasová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Holasová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Poník Bandita a protivné ale.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poník Bandita a protivné ale ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Holasová. Číst Poník Bandita a protivné ale Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bandita vlastně není poník, i když si to o něm kdekdo myslí. Je to kůň! Ale mrňavý. A tak se pro něj těžko hledá jezdec a majitelce stáje to dělá velké starosti. Jednoho dne se na statku objeví holčička Šárka. Bandita vesele zařehtá – konečně se na něm bude někdo učit jezdit. Brzy se však ukáže, že Šárka dovede být pěkně protivná a netrpělivá! Bandita je zklamaný, tolik se na vyjížďky těšil. Když zůstanou na jízdárně sami, Šárka se rozhodne, že spolu vyrazí na malý výlet. Co se na dobrodružné vyjížďce přihodí a co se stane potom?


... Bandita a protivné ale Autor: Holasová, Zuzana Nakladatel: Albatros EAN: 9788000025582 ISBN: 978-80-00-02558-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24,5 cm Rok vydání: 2010 (1 ... Knihy ponik bandita a protivne ale - Heureka.cz ... . vydání) Téma/žánr: příběhy dětí, Počet stran: 72, Rok vydání: 2014, Nakladatelství: Albatros, Bandita vlastně není poník, i když si to o něm kdekdo myslí. Je to kůň! Ale mrňavý. A tak se pro něj těžko hledá jezdec a majitelce stáje to dělá velké starosti. Jednoho dne se na ... 72 Kč Poník Bandita a protivné ale | Zuzana Holasová,Denisa Wagnerová . Poník Bandita a pr ... Kniha Poník Bandita a protivné ale | Moja-Kniha.cz ... . A tak se pro něj těžko hledá jezdec a majitelce stáje to dělá velké starosti. Jednoho dne se na ... 72 Kč Poník Bandita a protivné ale | Zuzana Holasová,Denisa Wagnerová . Poník Bandita a protivné ale | ... není poník, i když si to o něm kdekdo myslí.Je to kůň! Ale mrňavý. A tak se pro něj těžko hledá jezdec a majitelce stáje to dělá ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY