Vietnam: Stručná historie států

Vietnam: Stručná historie států - Petra Müllerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Müllerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vietnam: Stručná historie států.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vietnam: Stručná historie států ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Müllerová. Číst Vietnam: Stručná historie států Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší přehledné dějiny Vietnamu. Vietnam bohužel většina z nás vnímá prizmatem komunity trhovců a případně válečných konfliktů z druhé poloviny 20. století. Jedná se přitom o zemi s velice starou a vyspělou kulturou, která si přes dlouhodobou snahu čínského obra udržela svou svébytnost a dnes vzdor komunistickému režimu se i ekonomicky rozvíjí a může tak být nejen zajímavou turistickou, ale i obchodní destinací.


... (stručná historie států): P. Müllerová - DEFEKT - POŠKOZENÉ DESKY ... PDF Vietnam od paleolitu k Đổi mới - Úvod - CERME ... . 0 Komentář(e) DEFEKT - POŠKOZENÉ DESKY. 102 Kč . 170 Kč -40%. Snížená cena! Vyprodáno . Vyprodáno. Východní Timor (stručná historie států): Jan Klíma . 0 Komentář(e) 135 Kč . 180 Kč -25%. V edici Stručná Historie Států, kterou vydává nakladatelství Libri, letos vyšel i díl o dějinách Vietnamu. Jeho autorkou je PhDr. Petra Müllerová, která vystudovala vietnamistik ... Vietnam: Stručná historie států - KOSMAS.cz ... . Jeho autorkou je PhDr. Petra Müllerová, která vystudovala vietnamistiku na Filozofické fakultě UK, několik let strávila ve Vietnamu a donedávna také působila jako vedoucí oboru Vietnamistika FF UK. Historie po druhé světové válce. Francouzská nadvláda skončila během 2. světové války, kdy byl Vietnam obsazen Japonci. Po porážce Japonska se Francie snažila znovu upevnit koloniální panství a vypukla Indočínská v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY