Český jazyk 7: Dokážeš to!

Český jazyk 7: Dokážeš to! - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Český jazyk 7: Dokážeš to!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Český jazyk 7: Dokážeš to! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Český jazyk 7: Dokážeš to! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů. Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc. Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni základních škol.


... Nové knihy > Učebnice, odborná literatura > Základní školní výuka > Český jazyk > Ladislav Janovec - Český jazyk 7 Dokážeš to! Nové knihy Beletrie pro dospělé Zboží ze stejné kategorie - Český jazyk 7 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7 ... Český jazyk 7 | Základní škola a mateřská škola Rosice ... ... . třídě - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do ... Úvod Učebnice Učebnice pro základní školy Učebnice pro 7. třídu ZŠ Procvičování pro 7. třídu ZŠ Český jazyk 7 Dokážeš to! Český jazyk 7 Dokážeš to! Ladislav Janovec. Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě ... Český jazyk 7 Dokážeš to! P ... Dokážeš to! - Český jazyk 7 - Výklad a cvičení pro lepší ... ... ... Úvod Učebnice Učebnice pro základní školy Učebnice pro 7. třídu ZŠ Procvičování pro 7. třídu ZŠ Český jazyk 7 Dokážeš to! Český jazyk 7 Dokážeš to! Ladislav Janovec. Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě ... Český jazyk 7 Dokážeš to! Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY